Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Miasto i Gmina Zawichost
Menu góra
Strona startowa Organy Rada Miejska Zawichost
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Rada Miejska Zawichost, bieżące, menu 39 - BIP - Miasto i Gmina Zawichost”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Rada Miejska Zawichost

Rada Miejska Zawichost

Skład Rady Miejskiej w Zawichoście

 

  1. Marek Grzyb – Przewodniczący Rady Miejskiej - marek.grzyb@zawichost.pl
  2. Katarzyna Tenderowicz – Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej - katarzyna.tenderowicz@zawichost.pl
  3. Małgorzata Fronczek – Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej - malgorzata.fronczek@zawichost.pl 
  4. Małgorzata Mianowana– Radna Rady Miejskiej - malgorzata.mianowana@zawichost.pl
  5. Błasiak Wit – Radny Rady Miejskiej - wit.blasiak@zawichost.pl
  6. Józef Kolasa – Radny Rady Miejskiej - jozef.kolasa@zawichost.pl 
  7. Piotr Zawada – Radny Rady Miejskiej - piotr.zawada@zawichost.pl 
  8. Małgorzata Czajkowska – Radna Rady Miejskiej - malgorzata.czajkowska@zawichost.pl 
  9. Krzysztof Kustra– Radny Rady Miejskiej - krzysztof.kustra@zawichost.pl 
  10. Mariusz Olech– Radny Rady Miejskiej - mariusz.olech@zawichost.pl 
  11. Robert Gradziński – Radny Rady Miejskiej - robert.gradzinski@zawichost.pl
  12. Paweł Góras – Radny Rady Miejskiej - pawel.goras@zawichost.pl 
  13. Grzegorz Tarkowski – Radny Rady Miejskiej - grzegorz.tarkowski@zawichost.pl 
  14. Jerzy Frańczak– Radny Rady Miejskiej - jerzy.franczak@zawichost.pl 
  15. Dariusz Małecki – Radny Rady Miejskiej - dariusz.malecki@zawichost.pl

 

DYŻUR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ ZAWICHOST

 

Marek Grzyb

Przewodniczący Rady Miejskiej przyjmuje interesantów w sprawach skarg
i wniosków w każdy wtorek w godzinach od 14.30 do 15.30
w sali numer 1 (parter) Urzędu Miasta i Gminy w Zawichoście

 

Metryka

sporządzono
2024-01-03 przez Próchnicki Wojciech
udostępniono
2024-01-03 07:21 przez Próchnicki Wojciech
zmodyfikowano
2024-05-09 12:58 przez Próchnicki Wojciech
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
1094
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.